Jak pozbyć się smrodu zwierząt domowych

Wiem, że czytasz ten post i zastanawiasz się, dlaczego muszę napisać post o pozbyciu się smrodu zwierząt domowych.

Cóż, jeśli masz jakieś zwierzęta domowe i masz psa lub kota, to wiesz, jak trudno jest pozbyć się smrodu zwierząt domowych.

Nie tylko pies czy kot, ale także inne małe zwierzęta domowe, takie jak ptaki, świnki morskie, chomiki i króliki wytwarzają tego typu zapach.

Jeśli jesteś właścicielem psa, wiesz, jak trudno jest posprzątać psie kupy. Jeśli jesteś właścicielem kota, wiesz również, jak trudno jest posprzątać kocią kupę.

Cóż, jeśli nie wiesz, jak pozbyć się smrodu zwierząt domowych, to jesteś we właściwym miejscu, tutaj mam zamiar podzielić się z wami kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się smrodu zwierząt domowych.

Co trzeba zrobić?

Aby pozbyć się smrodu zwierząt domowych, należy zebrać ich kupy i siuśki. Bardzo trudno jest zebrać kupy i siuśki od zwierząt, ponieważ są one bardzo leniwe.

Jeśli masz psa lub kota, najłatwiejszym sposobem na zebranie kupy i sików jest kupienie wiadra.

Jeśli masz psa, możesz użyć wiadra z pokrywą lub zrobić wiadro domowej roboty. Jeśli nie jesteś pewien, możesz pójść do lokalnego sklepu zoologicznego i zapytać o zdanie.

Po otrzymaniu wiadra lub wiadra domowej roboty należy przechowywać w nim odchody i mocz.

Do wiadra można włożyć trochę wiórków drewnianych lub trocin, które będą pochłaniać zapach.

W wiadrze należy również umieścić węgiel drzewny.

Upewnij się, że trzymasz wiadro na zewnątrz, w miejscu nasłonecznionym, przez co najmniej 1 godzinę.

Po upływie 1 godziny należy wyczyścić wiadro, a następnie przechowywać je do następnego użycia.

Wnioski:

Teraz znasz już najlepsze wskazówki, jak pozbyć się smrodu zwierząt domowych. Upewnij się, że trzymasz wiadro na zewnątrz i wystawiasz odchody i mocz na działanie promieni słonecznych. Jeśli nie jesteś pewien, możesz zapytać w lokalnym sklepie zoologicznym. Jeśli jesteś właścicielem psa, możesz zrobić własne wiaderko i trzymać odchody i mocz w środku.

Może Ci się również spodoba