Różowe kanapy do spania w pokoju dziecięcym

Różowe kanapy coraz częściej goszczą w pokojach dziecięcych jako nietuzinkowy element wyposażenia i jednocześnie stylowa ozdoba. Róż podkreśla delikatność, jest to ciepła barwa, przyjemna dla zmysłu wzroku, ułatwiająca spokojna zasypianie małym milusińskim.

Wśród wielu barw kolor różowy oraz jego odcienie są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych do aranżacji pokoju dziecięcego. Różowa tapicerka kanapy świetnie współgra z innymi elementami wyposażenia, z meblami z białej, lakierowanej płyty lub naturalnego drewna.

Kanapa nie tylko do spania.

Kanapa jest meblem wielofunkcyjnym, za dnia sprawdza się jako komfortowe siedzisko, idealne do dziecięcych zabaw i gier, a w nocy jest to wygodne miejsce do spania, często z funkcją rozkładania i dodatkowym pojemnikiem na pościel. Jest to rozwiązanie wygodne i praktyczne, w szczególności, gdy zależy nam na utrzymaniu porządku w pokoju dziecka. W przeciwieństwie do łóżek ze stelażem, kanapa pozwoli nam zaoszczędzić wiele cennego miejsca.

Pamiętajmy, że kolor różowy niejedno ma imię i wśród wielu dostępnych opcji można wybrać odcienie pastelowe – pudrowe, koralowe oraz wchodzące w czerwień, tzw. indyjskie. Róż jest kolorem ponadczasowym i w przeciwieństwie do wzorzystych tapicerek jest ciągle modny i lubiany zarówno przez dziewczynki, jak i chłopców.

Różową kanapę do pokoju dziecka wybierzesz na Meble.pl.

W bogatej ofercie sklepu Meble.pl można znaleźć wiele rodzajów różowych kanap do spania w pokoju dziecięcym od takich nowoczesnych marek jak Actona, Be Pure, Bizzotto, Dutchbone czy HK Living. Są tu propozycje sof i kanap dwu oraz trzyosobowych, z funkcją spania lub bez, zdobione stylowym pikowaniem lub minimalistyczne.

Nietuzinkowy charakter kanapy podkreślą również eleganckie różowe poduszki, które mogą pełnić rolę podłokietników, ale też podnoszą jakość wypoczynku. Przy wyborze różowej kanapy do spania w pokoju dziecięcym warto też zwrócić uwagę na rodzaj tkaniny tapicerki i pamiętać, że aksamit zawsze wydobędzie głębię koloru.

Może Ci się również spodoba